אודות

ברוכים הבאים לקטלוג שלנו – בסיס הנתונים האינטרנטי של היצירה הדוקומנטרית בישראל. הקטלוג מאגד בתוכו סרטים וסדרות דוקומנטריים מהעשורים האחרונים – על כל נושא ולכל קהל, בארץ ובחו"ל. מוזמנים להתרשם מהמגוון המדהים ומעורר ההשראה של הדוקו הישראלי – אפשרויות החיפוש פתוחות לפי שלל שדות (שנה, יוצר/ת, שם ואורך) או לפי נושא מרכזי – לצפות, לרכוש, להכיר וליצור קשר.
יוצרים/ות – מוזמנים לרשום את סרטיכם ולהשתמש בקטלוג ככלי יקר ערך לשיווק, הפצת וקידום הסרט שלכם.

 

קטלוג הקולנוע הדוקומנטרי הישראלי נועד להראות את השפע. את מגוון הפנים והצורות לספר את ועל המציאות שלנו דרך אלפי הסרטים שנעשו ונעשים כאן לאורך השנים. כמו המציאות שלנו, גם הקולנוע הדוקומנטרי בישראל הוא ייחודי ומרתק, מורכב וביקורתי, לעתים מרגש, מצחיק ואבסורדי ובעיקר יודע לעשות שימוש בכלים אמנותיים ויצירתיים בבואו לספר את הסיפור של כולנו.

היצירה התיעודית פותחת פריים אל מול החברה הישראלית על שלל גווניה ומורכבויותיה, באומץ רב מביטים היוצרים גם למקומות הפחות חשופים לאור השמש, גם למקומות שלא תמיד מציירים אותנו במיטבנו, כאן גם טמון כוחה הגדול. 

יצירה תיעודית במיטבה היא סוכנת שינוי בעולם, היא פתח למחשבה והיא מראה שהאישי הוא תמיד גם הפוליטי, בין אם מדובר על תרבות, על מוסיקה, על ספורט, על נוער או קשישים, מתוך הסיפור האישי תמיד יבצבץ הסיפור הגדול, הלאומי והאוניברסלי. 

הקולנוע הדוקומנטרי הישראלי זוכה להצלחה עצומה ויש לו קהל ענק ומסור בסינמטקים, בפסטיבלי הקולנוע וגם על מסך הטלוויזיה. הקטלוג מאפשר להגיע לסרטים הרלוונטיים לכל קהל, דרך החיתוך הנושאי יכולים הגורמים המקצועיים לסקור את היצירה התיעודית הרלוונטית עבורם ולפנות ישירות ליוצר.

ההרשמה לקטלוג פתוחה ללא תמורה בפני כל אחד ואחת. 

אנא תמכו כפי יכולתכם במאמץ שלנו להנגשת ושיווק הז'אנר הדוקומנטרי הישראלי.

יוצרים/ות דוקומנטרים יקרים, אתם מוזמנים לרשום את כל הסרטים שלכם לטובת מאגר הידע והעשרת הקטלוג.

הקהל הרחב מוזמן להתרשם מהמגוון, לחפש את הסרט שמעניין אתכם וליצור קשר בדף הסרט וכמובן, מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה או בקשה.

צפייה מהנה!

קטלוג הקולנוע הדוקומנטרי הישראלי מיסודו של 

הפרויקט התאפשר הודות ל:

משרד התרבות והספורט
קרן רבינוביץ' לאמנויות
המועצה הישראלית לקולנוע

אוהבים דוקו ישראלי?

הישארו מעודכנים